НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
Рішення виконкому
№ 356 від 2019-08-09
Про стан виконання законодавства про боротьбу з корупцією у виконавчих органах Первомайської міської ради за І півріччя 2019 року (оприлюднено 14.08.19)

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївська область
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

від 09.08.2019р. № 356

           м.Первомайськ                     

 

   

 

  

 

Про стан виконання законодавства про боротьбу з корупцією у виконавчих органах Первомайської міської ради за І півріччя 2019 року

Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 1.9 та 6.1 регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Первомайської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 11.03.2016 року №106 «Про затвердження регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Первомайської міської ради», рішення виконавчого комітету міської ради від 11.01.2019 року №7 «Про затвердження плану заходів щодо запобігання і протидії корупції у виконавчих органах Первомайської міської ради на 2019 рік», заслухавши інформацію про стан виконання законодавства про боротьбу з корупцією у виконавчих органах Первомайської міської ради за І півріччя 2019 року, виконавчий комітет міської ради

            ВИРІШИВ:

1. Інформацію, підготовлену відділом кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради про стан виконання законодавства про боротьбу з корупцією у виконавчих органах Первомайської міської ради за І півріччя 2019 року взяти до відома (додається).

2. Посадовим особам місцевого самоврядування виконавчих органів Первомайської міської ради дотримуватись вимог Закону України «Про запобігання корупції».

3. Керівникам виконавчих органів Первомайської міської ради здійснювати аналіз скарг та звернень громадян до міської ради, в яких вбачається порушення посадовими особами антикорупційного законодавства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Дромашко Л.Г.

 

            Перший заступник міського голови                                 О.В.Кукуруза


Постійна адреса сторінки: http://akts.pervomaisk.mk.ua/showdoc/10404/