НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
Розпорядження міського голови
№ 234-р від 2019-09-06
Про виплату щомісячної матеріальної допомоги учасникам бойових дій у роки Другої світової війни та учасникам бойових дій у роки війни з Японією (оприлюднено 06.09.2019 р.)

УКРАЇНА
Миколаївська область
ПЕРВОМАЙСЬКИЙ   МІСЬКИЙ   ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.09.2019  № 234-р
          м.Первомайськ

 

Про виплату щомісячної матеріальної допомоги
учасникам бойових дій у роки Другої світової війни
та учасникам бойових дій у роки війни з  Японією

 

           Згідно з пунктом 20 частини 4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до  рішення Миколаївської обласної ради від 27.04.2017 року № 19 «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року», з метою посилення соціального захисту учасників бойових дій у роки Другої світової війни та у роки війни з Японією :

 

          1.   Затвердити  список   учасників   бойових дій у роки  Другої світової війни та учасників бойових дій у роки війни з Японією на виплату щомісячної матеріальної допомоги у вересні 2019 року (Додаток).

           2.  Щомісячну матеріальну допомогу  надавати   на підставі   довідок    військкоматів   про   участь  у  бойових діях у роки Другої світової війни та  у роки війни з Японією, а також  учасникам бойових дій - копії посвідчення учасника бойових дій, інвалідам війни - копії посвідчення інваліда війни.

           3.  Фінансовому   управлінню Первомайської міської  ради (Шугурову)  профінансувати управління соціального захисту населення Первомайської міської ради в сумі 16500 (шістнадцять тисяч п’ятсот) грн. на проведення виплати щомісячної матеріальної допомоги учасникам бойових дій у роки Другої світової війни та учасникам бойових дій у роки війни з Японією.

          4. Управлінню соціального захисту населення Первомайської міської ради  вручити  щомісячну матеріальну  допомогу  учасникам  бойових дій у роки Другої світової війни та учасникам бойових дій у роки війни з Японією (всього  11 осіб).

         5. Контроль за виконанням даного розпорядження  покласти на заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради Колесніченко О.А.

 

 

Міський голова                                                                  Л.Г. Дромашко 


Постійна адреса сторінки: http://akts.pervomaisk.mk.ua/showdoc/10476/