НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
Проекти рішень виконкому
№ _ від 2019-10-08
Про відшкодування витрат за проведення в м.Первомайську календарної гри Чемпіонату України з футболу серед аматорів між командами МФК «Первомайськ» та ФК «Біла Церква»

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
 РІШЕННЯ

Про відшкодування витрат за
проведення в м.Первомайську
календарної гри Чемпіонату України
з футболу серед аматорів між командами
МФК «Первомайськ» та ФК «Біла Церква»

           Відповідно до підпункту 9 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання «Міської цільової комплексної Програми розвитку футболу в м.Первомайську на 2018-2022 роки», відповідно до Календаря ігор Чемпіонату України з футболу серед аматорів, з метою  популяризації та розвитку футболу в Миколаївській області, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Відшкодувати витрати за проведення в м.Первомайську  календарної гри Чемпіонату України з футболу серед аматорів між командами МФК «Первомайськ» та ФК «Біла Церква» (Київська область) 14.09.2019 року.

2. Забезпечити виплату грошових стипендій кожному гравцю та тренерському складу команди на особистий картковий рахунок за перемогу (0:2) у календарній грі, згідно затвердженого складу команди (додаток 1).

3. Фінансовому управлінню міської ради (Шугурову) профінансувати управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради за рахунок «Міської цільової комплексної Програми розвитку футболу в м.Первомайську на 2018-2022 роки», згідно з кошторисом по відшкодуванню витрат на проведення  календарної гри Чемпіонату України з футболу серед аматорів  між командами МФК «Первомайськ» та ФК «Біла Церква» (додаток 2).

4. Управлінню культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради (Олішевській) здійснити розрахунки відповідно до кошторису по відшкодуванню витрат на проведення  календарної гри Чемпіонату України з футболу серед аматорів  між командами МФК «Первомайськ» та ФК «Біла Церква».

5. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради Колесніченко О.А.


 

Міський голова                                                                               Л.Г.Дромашко

Додаток 1-2


Постійна адреса сторінки: http://akts.pervomaisk.mk.ua/showdoc/10655/