НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
Проекти рішень виконкому
№ _ від 2020-08-06
Про підготовку та відзначення Дня фізичної культури та спорту в місті Первомайську

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

від_________________№_______
м.Первомайськ 

Про підготовку та відзначення
Дня фізичної культури та спорту
в місті Первомайську 

       Відповідно до підпункту 9 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про фізичну культуру і спорт», з метою святкування Дня фізичної культури та спорту, відзначення кращих спортсменів міста та нагородження переможців загальноміських спартакіад виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ: 

       1. Провести 12 вересня 2020 року з 10.00 на стадіоні управління освіти міської ради ім.Л.Г.Кривицького урочистості з нагоди відзначення  Дня  фізичної культури та спорту в місті Первомайську та міську міжгалузеву спартакіаду серед колективів установ, підприємств та організацій міста Первомайська.

      2. Затвердити програму відзначення Дня фізичної культури та спорту в місті Первомайську (додаток 1).

      3. Затвердити заходи з підготовки та відзначення Дня фізичної культури та спорту в місті Первомайську (додаток 2).

      4. Затвердити список спортивних діячів для нагородження грошовими  преміями з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в місті Первомайську (додаток 3).

      5. Фінансовому управлінню міської ради (Шугуров) профінансувати управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради за рахунок  міської комплексної Програми «Первомайськ спортивний на 2016-2020 роки», згідно з кошторисом витрат, пов’язаним з підготовкою та відзначенням Дня фізичної культури та спорту в місті Первомайську (додаток 4).

      6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради Ольгу КОЛЕСНІЧЕНКО.

 

Міський голова                                                              Людмила ДРОМАШКО

Додаток 1-4

 

 

 


Постійна адреса сторінки: http://akts.pervomaisk.mk.ua/showdoc/12707/