ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 12.03.2021 № 93
м.Первомайськ
|
Про відзначення в Первомайській міській територіальній громаді Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських таборів
|
|
|
|
|
|
Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою відзначення в Первомайській міській територіальній громаді Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських таборів, виконавчий комітет міської ради
|
|
|
ВИРІШИВ:
|
|
|
1. Затвердити План основних заходів, пов’язаних з відзначенням в Первомайській міській територіальній громаді Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських таборів (додаток 1).
|
|
|
2. Фінансовому управлінню міської ради (Шугуров) профінансувати управління соціального захисту населення міської ради з програми «Наша громада: її події, свята, трудові будні», на 2021-2024 роки, згідно з кошторисом витрат, пов’язаних з відзначення в Первомайській міській територіальній громаді Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських таборів (додаток 2).
|
|
|
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира РЯБЧЕНКА. |
|
|
Міський голова |
Олег ДЕМЧЕНКО |