НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
Регуляторні акти - рішення виконкому
№ 260 від 2021-07-09
Про затвердження Умов та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Первомайської міської територіальної громади (оприлюднено 15.07.2021 р.)

 

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від   09.07.2021    260
м. Первомайськ


Про затвердження Умов та Порядку

проведення конкурсу з перевезення

пасажирів на автобусних маршрутах

загального користування Первомайської

міської територіальної громади


        Керуючись статтею 40 та частиною 5 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» від 21.05.1997 року №280/97 ВР (зі змінами та доповненнями), пунктами 2.8 та 6.4 регламенту роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету  від 12.02.2021 року №79 «Про затвердження  регламенту роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради», постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження  Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті  загального користування» зі змінами та доповненнями, з метою створення конкурентного середовища у сфері перевезення пасажирів автомобільним транспортом, забезпечення прозорості та створення умов для підвищення ефективності проведення конкурсів, а також забезпечення потреб мешканців Первомайської міської територіальної громади в пасажирських перевезеннях, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Первомайської міської територіальної громади (додаток 1).

2. Затвердити Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Первомайської міської територіальної громади (додаток 2).

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 10.08.2018 року № 361 «Про затвердження умов та порядкупроведення конкурсу на здобуття права здійснення перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Первомайськ».

4.  Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.


Перший заступник міського голови                   Дмитро МАЛІШЕВСЬКИЙ

 

Додатки


Постійна адреса сторінки: http://akts.pervomaisk.mk.ua/showdoc/15442/