НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
Розпорядження міського голови
№ 239-р від 2021-10-08
Про виплату щомісячної матеріальної допомоги учасникам бойових дій у роки Другої світової війни та учасникам бойових дій у роки війни з Японією (оприлюднено 11.10.2021)

УКРАЇНА
Миколаївська область
ПЕРВОМАЙСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

 

від  08.10.2021     239-р
м. Первомайськ

Про виплату щомісячної матеріальної допомоги
учасникам бойових дій у роки Другої світової війни
та учасникам бойових дій у роки війни з Японією 

Керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Миколаївської обласної ради від 23.12.2020 року № 22 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року включно» зі змінами, з метою посилення соціального захисту учасників бойових дій у роки Другої світової війни та у роки війни з Японією 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ : 

1.   Затвердити список учасників бойових дій у роки Другої світової війни та учасників бойових дій у роки війни з Японією на виплату щомісячної матеріальної допомоги у жовтні 2021 року (згідно з додатком).

2. Щомісячну матеріальну допомогу надавати на підставі довідок військкоматів про участь у бойових діях у роки Другої світової війни та у роки війни з Японією, а також учасникам бойових дій - копії посвідчення учасника бойових дій, інвалідам війни - копії посвідчення інваліда війни.

3. Фінансовому управлінню міської ради (Шугуров) профінансувати управління соціального захисту населення Первомайської міської ради в сумі 15000 (п'ятнадцять тисяч) грн. на проведення виплати щомісячної матеріальної допомоги учасникам бойових дій у роки Другої світової війни та учасникам бойових дій у роки війни з Японією.

4.  Управлінню соціального захисту населення міської ради (Колесніченко) вручити щомісячну матеріальну допомогу учасникам бойових дій у роки Другої світової війни та учасникам бойових дій у роки війни з Японією (всього 3 особи).

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                         Олег ДЕМЧЕНКО

 


Постійна адреса сторінки: http://akts.pervomaisk.mk.ua/showdoc/16050/