НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
Проекти рішень міської ради
№ _ від 2021-10-13
Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Первомайської міської територіальної громади

 

ПРОЄКТ

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської      області
______________ сесія                        _____________ скликання

РІШЕННЯ

_____________№____
   м. Первомайськ

 

Про затвердження умов продажу об’єкта
малої приватизації комунальної власності
Первомайської міської територіальної громади

 

          Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР, зі змінами та доповненнями, Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» від 18.01.2018 року № 2269-VIII, постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року № 432 «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації», Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Первомайської міської територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради від 30.09.2021 року № 25, враховуючи протокол аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Первомайської міської територіальної громади від 12.10.2021 року, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити умови продажу об’єкта комунальної власності Первомайської міської територіальної громади, згідно додатку.

2. Доручити відділу інформаційних технологій та комп’ютерно-технічного забезпечення апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради (Марченко) розмістити на офіційному сайті Первомайської міської ради це рішення протягом 10 робочих днів, з дня його прийняття.

3. Балансоутримувачу розмістити інформаційне повідомлення та затверджені цим рішенням умови продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Первомайської міської територіальної громади, в електронній торговій системі.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, кадастру, власності, приватизації, земельних відносин та планування територій.

 

Міський голова                                                                           Олег ДЕМЧЕНКО

 Наталія Плохотнюк 7 52 99                                                                                          


Постійна адреса сторінки: http://akts.pervomaisk.mk.ua/showdoc/16062/