НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
Рішення міської ради
№ 51 від 2023-02-23
Про звернення депутатів Первомайської міської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо відновлення скасованих виплат військовослужбовцям (оприлюднено 02.03.2023 р.)

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської      області
   40 сесія                        
VIII скликання
РІШЕННЯ

 

від  23.02.2023 року № 51
      м. Первомайськ

 

Про звернення депутатів Первомайської
міської ради до Президента України та
Верховної  Ради України щодо відновлення
скасованих виплат військовослужбовцям

 

         Відповідно до Конституції України, статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР зі змінами та доповненнями, Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» від 11.07.2002 року № 93-IV зі змінами та доповненнями, враховуючи депутатське звернення голови фракції «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» Руслана ЦИМБАЛЮКА від 16.02.2023 року, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати звернення депутатів Первомайської міської ради Первомайського району Миколаївської області VIІI скликання до Президента України та Верховної Ради України щодо відновлення скасованих виплат військовослужбовцям. (Додаток).

2. Загальному відділу апарату виконавчого комітету міської ради (ЯГНЮК) оформити та надіслати звернення до Президента України та Верховної Ради України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань етики, регламенту, законності, запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів, міжнародного співробітництва, взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, інформаційної і регуляторної політики та розвитку територій громади.


Міський голова                                                                                                                                  Олег ДЕМЧЕНКО


Постійна адреса сторінки: http://akts.pervomaisk.mk.ua/showdoc/18717/