ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської області
83 сесія VIII скликання
РІШЕННЯ
від 28.08.2025 № 28
м. Первомайськ
Про прийняття у комунальну власність
Первомайської міської територіальної
громади – в особі Первомайської міської ради
окреме індивідуально визначене державне
майно
Відповідно до статей 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР зі змінами та доповненнями, Закону України «Про передачу права державної та комунальної власності» від 03.03.1998 № 147/98-ВР зі змінами та доповненнями, розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.05.2025 № 488-р «Про передачу окремого індивідуального визначеного майна у власність територіальних громад Миколаївської області», з метою передачі майна у власність Первомайської міської територіальної громади, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Прийняти у комунальну власність Первомайської міської територіальної громади – в особі Первомайської міської ради (ЄДРПОУ 35926170) окреме індивідуально визначене державне майно із сфери управління Міністерства соціальної політики, сім’ї та єдності України - електричний скутер Jinpeng, модель: ZL – 9, первісною вартістю 46 576,98 грн, в кількості 1 одиниця, інвентарний номенклатурний номер 101540089, який знаходиться на відповідальному зберіганні в управлінні соціального захисту населення міської ради на підставі договору від 26.04.2024 № 0391/121-2024 між Міністерством соціальної політики України та Первомайською міською територіальною громадою, затвердженого рішенням міської ради від 25.02.2025 № 10 «Про затвердження договору про відповідальне зберігання, укладеного між Міністерством соціальної політики України та Первомайською територіальною громадою та додаткової угоди».
2. Уповноважити виконавчий комітет Первомайської міської ради утворити комісію з приймання – передачі окремого індивідуально визначеного майна з державної власності у комунальну власність Первомайської міської територіальної громади – в особі Первомайської міської ради (ЄДРПОУ 35926170).
3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира РЯБЧЕНКА.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров'я, освіти, науки, культури, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, мови, прав національних меншин, гендерної рівності, материнства та дитинства.
Міський голова Олег ДЕМЧЕНКО