НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
Розпорядження міського голови
№ 26-р від 2026-01-27
Про надання матеріальної допомоги пільговій категорії населення на вирішення соціальних проблем (оприлюднено 30.01.2026 р.)

УКРАЇНА
Миколаївська область
ПЕРВОМАЙСЬКИЙ   МІСЬКИЙ   ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  27.01.2026      26-р
          м. Первомайськ

 

Про надання матеріальної допомоги
пільговій  категорії населення
на вирішення соціальних проблем

 

        Керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР зі змінами та доповненнями, та відповідно до рішення Первомайської міської ради від 23.12.2025 №2 «Про затвердження Комплексної  програми соціального захисту «Громада, де зручно всім» на 2026-2030 роки» зі змінами та доповненнями, з метою надання матеріальної допомоги пільговим категоріям населення

 

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1. Провести  виплату  матеріальної  допомоги  на  зубопротезування:

1.1 Сироїду Василю Івановичу, ліквідатору Чорнобильської катастрофи I категорії, який мешкає ХХХХХХХ, в сумі 4200 грн.;

1.2  Красіловському Олегу Федоровичу, учаснику бойових дій, який мешкає ХХХХХХХ, в сумі 6000 грн.;

1.3 Брагіній Тетяні Іванівні, особі з інвалідністю ІII групи, яка мешкає ХХХХХХХ, в сумі 6000 грн;

1.4 Прущак Галині Олександрівні, ветерану праці, яка мешкає ХХХХХХХ, в сумі 3800 грн.;

1.5  Кушнір Інні Олегівні, особі з інвалідністю І групи, яка мешкає ХХХХХХХ, в сумі 6000 грн.

2.  Фінансовому   управлінню  міської   ради (Шугуров)  профінансувати управління  соціального захисту населення Первомайської міської ради в сумі 26000 (двадцять шість тисяч ) грн. за рахунок коштів місцевого бюджету, передбачених Комплексною програмою соціального захисту «Громада, де зручно всім» на 2026-2030 роки. 

3. Контроль за  виконанням розпорядження  залишаю за собою.

 

Міський  голова                                                                       Олег ДЕМЧЕНКО    


Постійна адреса сторінки: http://akts.pervomaisk.mk.ua/showdoc/27780/