ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської області
91 сесія VIII скликання
РІШЕННЯ
від 27.01.2026 № 24
м. Первомайськ
Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж
земельної ділянки по вул. Богопільська, 92-А
Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, зі змінами та доповненнями, статей 12, 79¹, 107, 123 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-ІІІ, зі змінами та доповненнями, статті 55 Закону України «Про землеустрій» від 22.05.2003 № 858-IV, зі змінами та доповненнями, пунктів 6, 7 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної і комунальної власності» від 06.09.2012 № 5245-VI, розглянувши заяву гр. Лісніченко О.В. від 17.12.2025 № 1937/3.13.2-25 щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки по вул. Богопільська, 92-А для подальшого встановлення проходу до суміжних землекористувачів, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Надати дозвіл фізичній особі Лісніченко Олег Володимирович на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1409 га для обслуговування нежитлової будівлі (цільове призначення землі 03.15 - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови) по вул. Богопільська, 92-А, м. Первомайськ, Миколаївська область (кадастровий номер земельної ділянки 4810400000:10:005:0030), яка перебуває в користуванні у фізичної особи Лісніченко Олег Володимирович (договір оренди землі від 24.12.2025), зі зміною конфігурації.
2. Фізичній особі Лісніченко Олег Володимирович:
2.1. Замовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у суб’єкта господарювання, який є розробником документації із землеустрою, відповідно до вимог частини другої статті 26 Закону України «Про землеустрій».
2.2. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження до Первомайської міської ради, відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, кадастру, власності, приватизації, земельних відносин та планування територій.
Міський голова Олег ДЕМЧЕНКО