ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від №
м. Первомайськ
Про надання дозволу ХХХХХХ Х.Х.
на продаж автомобіля
Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР, зі змінами та доповненнями, статтями 31, 71, 242 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 №435, статтею 177 Сімейного кодексу України від 10.01.2002 №2947-ІІІ, статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей» від 02.06.2005 №2623-IV, частиною 3 статті 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 №2402/ІІІ, пунктом 66 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», розглянувши заяву гр. ХХХХХХ Х.Х. від 20.02.2026 №К-12-26 про надання дозволу на оформлення купівлі-продажу (продажу) автомобіля, пропозиції комісії з питань захисту прав дитини (протокол №2 від 25.02.2026), враховуючи інтереси дитини, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Надати дозвіл гр. ХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ, ХХ.ХХ.ХХХХ р.н. на оформлення договору купівлі-продажу (продажу) автомобіля марки ХХ, який належать на праві власності її малолітній дитині, ХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ, ХХ.ХХ.ХХХХ р.н..
2. Зобов'язати гр. ХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ, ХХ.ХХ.ХХХХ р.н. відкрити банківський рахунок на ім'я малолітнього ХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ, ХХ.ХХ.ХХХХ р.н., та розмістити на ньому кошти, отримані від продажу автомобіля марки Toyota, який належить йому на праві власності, та надати до управління «Служба у справах дітей» Первомайської міської ради копії документів, підтверджуючих надходження вказаних коштів.
3. Попередити законну представницю дитини про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту її майнових прав.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира РЯБЧЕНКА.
Міський голова Олег ДЕМЧЕНКО