ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 10.04.2026_ № 310
м. Первомайськ
Про взяття на квартирний облік
громадян, які потребують
поліпшення житлових умов
Керуючись підпунктом 2 пункту «а», статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97 - ВР зі змінами та доповненнями, статтями 1, 33 Закону України «Про забезпечення організаційно - правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» від 13.01.2005 № 2342 - IV зі змінами та доповненнями, Законом України «Про житловий фонд соціального призначення», від 12.01.2006 № 3334 – IV зі змінами та доповненнями, пунктом 2, розділу IV. «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про основні засади житлової політики» від 13.01.2026 № 4751-IX, постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» зі змінами та доповненнями (далі - Правила), постановою виконкому Миколаївської обласної ради народних депутатів і президії обласної ради від 03.01.1992 № 4 «Про норми жилої площі в Миколаївській області», відповідно до пунктів 2.8 та 6.4 регламенту роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 12.02.2021 № 79 «Про затвердження регламенту роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради», враховуючи протокол громадської комісії з житлових питань від 02.04.2026 № 5, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Взяти на квартирний облік з правом одержання жилого приміщення на загальних підставах Угольнікову Ірину Олексіївну, ХХХХХХХХХ народження. Склад сім'ї – 1 особа.
2. Взяти на квартирний облік з правом першочергового одержання жилого приміщення Аркушу Миколу Ростиславовича, ХХХХХХХХХХХ народження, учасника бойових дій, відповідно до підпункту 4 пункту 44 Правил. Склад сім'ї – 2 особи.
3. Взяти на квартирний облік з правом позачергового одержання жилого приміщення Онофрейчука Івана Ігоровича, ХХХХХХХХХХХ народження, який є особою з інвалідністю 2 групи внаслідок війни, відповідно до підпункту 5-1 пункту 46 Правил. Склад сім'ї – 4 особи.
4. Взяти на квартирний облік з правом першочергового одержання жилого приміщення Гербенського Дениса Михайловича, ХХХХХХХХХХХ народження, учасника бойових дій, відповідно до підпункту 4 пункту 44 Правил. Склад сім'ї – 1 особа.
5. Взяти на квартирний облік з правом позачергового одержання жилого приміщення, відповідно до підпункту 3 пункту 46 Правил, статті 46 Житлового кодексу України та соціальний квартирний облік з правом позачергового одержання жилого приміщення, відповідно до пункту 7 статті 11 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», Головацького Валентина Олександровича, ХХХХХХХХХХХ народження, який має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, згідно заяви - клопотання управління «Служба у справах дітей» Первомайської міської ради від 10.03.2026. Склад сім'ї - 1 особа.
6. Взяти на квартирний облік з правом позачергового одержання жилого приміщення, відповідно до підпункту 3 пункту 46 Правил, статті 46 Житлового кодексу України та соціальний квартирний облік з правом позачергового одержання жилого приміщення, відповідно до пункту 7 статті 11 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», Ніколенка Максима Андрійовича, ХХХХХХХХХХХ народження, який має статус дитини - сироти, згідно заяви - клопотання управління «Служба у справах дітей» Первомайської міської ради від 12.03.2026. Склад сім'ї - 1 особа.
7. Взяти на квартирний облік з правом першочергового одержання жилого приміщення Сінокосова Олександра Володимировича, ХХХХХХХХХХХ народження, учасника бойових дій, відповідно до підпункту 4 пункту 44 Правил. Склад сім'ї – 2 особи.
8. Взяти на квартирний облік з правом першочергового одержання жилого приміщення Кремповського Романа Леонідовича, ХХХХХХХХХХХ народження, учасника бойових дій, відповідно до підпункту 4 пункту 44 Правил. Склад сім'ї – 1 особа.
9. Внести зміни в облікову справу Сербіної Тетяни Романівни, ХХХХХХХХХХХ народження, яка перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті, з правом позачергового одержання жилого приміщення, включивши до складу сім’ї чоловіка, Грекова Едуарда Олеговича, ХХХХХХХХХХХ народження, згідно поданих документів. Склад сім’ї – 2 особи.
10. Відмовити у постановці на квартирний облік Меланіч Григорію Григоровичу, ХХХХХХХХХХХ народження, у зв’язку із забезпеченням жилою площею, згідно інформації з Державного реєстру речових прав від 09.03.2026, та з урахуванням пункту 1 частини 1 статті 34 Житлового кодексу та пункту 2 постанови виконкому Миколаївської обласної ради народних депутатів і президії обласної ради від 03.01.1992 № 4 «Про норми жилої площі в Миколаївській області».
11. Відмовити у постановці на квартирний облік Бортнікову Олегу Володимировичу, ХХХХХХХХХХХ народження, у зв’язку із забезпеченням жилою площею, згідно інформації з Державного реєстру речових прав від 02.04.2026, та з урахуванням пункту 1 частини 1 статті 34 Житлового кодексу та пункту 2 постанови виконкому Миколаївської обласної ради народних депутатів і президії обласної ради від 03.01.1992 № 4 «Про норми жилої площі в Миколаївській області».
12. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Тимура ГЛУШКА.
Перший заступник міського голови Дмитро МАЛІШЕВСЬКИЙ