НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень виконкому


від 2019-08-05
Про затвердження складу комісії та положення комісії про забезпечення житлом для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних,та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від                             

         м. Первомайськ

Про затвердження складу комісії та
положення комісії про забезпечення
житлом для розвитку сімейних та
інших форм виховання наближених
до сімейних,та забезпечення житлом
дітей-сиріт, дітей позбавлених
батьківського піклування, осіб з їх числа       

        Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 247, 248 Сімейного кодексу України, статті 4 Закону України ««Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», статей 5, 18 Закону України «Про охорону дитинства», статті 11 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян, безпритульних дітей», пунктів 1.9 та 6.1 регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Первомайської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 11.03.2016 року № 106 «Про затвердження регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Первомайської міської ради», пункту 57 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», на виконання Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 р. №616, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Затвердити  склад комісії про забезпечення житлом для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа  (додаток 1).

2. Затвердити  положення комісії про забезпечення житлом для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (додаток 2).

3. Доручити комісії до 15 серпня 2019 року надати Миколаївській обласній комісії пропозиції щодо обсягів субвенції за напрямами, визначеними в пункті 4  Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови,  начальника управління   соціального захисту населення міської ради Колесніченко О. А.

 

Перший заступни міського голови                                                                           О.В.Кукуруза

Додаток 1-2

 

                                                 


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2019