НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень міської ради


від 2019-08-09
Про затвердження землевпорядної документації на земельні ділянки несільськогосподарського призначення, право оренди яких виставляється для продажу на земельних торгах

ПЕРВОМАЙСЬКА  МІСЬКА  РАДА
Миколаївської  області

__   сесія   __  скликання

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

__.__.______ року  № ___

 м. Первомайськ                                                                                                                                                                                        

Про затвердження землевпорядної документації
на земельні ділянки несільськогосподарського
призначення, право оренди яких виставляється
для продажу на земельних торгах

         Відповідно  до пункту 34   частини 1 статті 26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 134, статті 136  Земельного Кодексу України, міська  рада

В И Р І Ш И Л А: 

1. Затвердити юридичній особі Первомайська міська рада Миколаївської області проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення право оренди якої  виставляється для продажу на земельних торгах для ведення підприємницької діяльності     площею 0,0014 га по вул. Михайла Грушевського, 44-б (рішення Первомайської міської ради від 27.09.2018 року № 13 «Про внесення доповнень до рішення міської ради від 25.02.2011 року № 28 «Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу або право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах». Кадастровий номер земельної ділянки 4810400000:07:065:0047.

2. Управлінню містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань Первомайської міської ради,  відповідно до чинного законодавства України, вжити заходів щодо підготовки земельних ділянок до продажу на земельних торгах на підставі проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди яких виставляється для продажу на земельних торгах, затверджених цим рішенням.

3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

 

Міський голова                                                                                Л.Г.Дромашко


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2019