НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення виконкому


№ 419 від 2019-09-13
Про проведення Всеукраїнського турніру з футболу на Кубок пам’яті Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Л.Г. Кривицького серед юнаків (оприлюднено 18.09.2019 р.)

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 13.09.2019    № 419
                         м.Первомайськ

 

Про проведення Всеукраїнського турніру
з футболу на Кубок пам’яті Заслуженого
тренера України, Почесного
громадянина міста Первомайська
Л.Г. Кривицького серед юнаків

 

       Відповідно до підпункту 9 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання «Міської комплексної Програми розвитку футболу в м.Первомайську на 2018-2022 роки», з метою вшанування спортивних досягнень, підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в місті Первомайську, пропаганди здорового способу життя, виконавчий комітет міської ради

 

 ВИРІШИВ:

       1.  Провести 28-29 вересня 2019 року на стадіоні управління освіти міської ради ім.Л.Г.Кривицького Всеукраїнський турнір з футболу на Кубок пам’яті Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Л.Г. Кривицького серед юнаків.

       2. Затвердити програму проведення Всеукраїнського турніру з футболу на Кубок пам’яті Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Л.Г. Кривицького серед юнаків (додаток 1).

       3. Затвердити заходи підготовки та проведення Всеукраїнського турніру з футболу на Кубок пам’яті Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Л.Г. Кривицького серед юнаків (додаток 2).

       4. Управлінню культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради (Олішевській), управлінню освіти міської ради (Остапенко), відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради (Шевчук), Первомайському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області (Гарастюку, за узгодженням), Комунальному підприємству «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Оболенській) забезпечити  виконання заходів щодо підготовки та проведення турніру.

       5. Фінансовому управлінню міської ради (Шугурову) профінансувати управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради за рахунок «Міської комплексної Програми розвитку футболу на     2018-2022 роки», згідно з кошторисом витрат проведення Всеукраїнського турніру з футболу на Кубок пам’яті Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Л.Г. Кривицького серед юнаків (додаток 3).

       6. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради  Колесніченко О.А.


Міський голова                                                                              Л.Г.Дромашко

 

Додатки 1-3


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2020