НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Розпорядження міського голови


№ 448-к від 2019-10-07
Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування (оприлюднено 08.10.19)

УКРАЇНА
Миколаївська область
ПЕРВОМАЙСЬКИЙ   МІСЬКИЙ   ГОЛОВА

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

від__07.10.2019__№ 448-рк

Про проведення конкурсу
на заміщення вакантної
посади посадової особи
місцевого самоврядування 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу державних соціальних гарантій та компенсацій управління соціального захисту населення міської ради.          

2. Вимоги до конкурсантів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу державних соціальних гарантій та компенсацій управління соціального захисту населення міської ради:

2.1  громадянство України;

2.2   володіння державною мовою;

2.3  повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

2.4  стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 5 років;

2.5 володіння основними принципами роботи на персональному комп’ютері. 

3. Затвердити перелік питань для перевірки знань з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу  державних соціальних гарантій та компенсацій управління соціального захисту населення міської ради. 

4.  Голові конкурсної комісії, заступнику міського голови, начальнику управління соціального захисту населення міської ради Колесніченко О.А. забезпечити  проведення конкурсного відбору згідно з вимогами чинного законодавства.

5.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

            Міський голова                                                                               Л.Г. Дромашко

Додаток

 


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2020