НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень міської ради


від 2020-01-23
Про затвердження землевпорядної документації на земельні ділянки несільськогосподарського призначення, право оренди яких виставляється для продажу на земельних торгах

ПРОЄКТ

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської      області
______________ сесія                        _____________ скликання

РІШЕННЯ

 

__.__.____  року  № __
       м. Первомайськ

                                                                                                                                                                                            

Про затвердження землевпорядної документації
на земельні ділянки несільськогосподарського
призначення, право оренди яких виставляється
для продажу на земельних торгах

 

               Відповідно  до пункту 34   частини 1 статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 134, статті 136  Земельного Кодексу України, міська  рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити юридичній особі Первомайська міська рада Миколаївської області проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення, право оренди якої  виставляється для продажу на земельних торгах, для ведення підприємницької діяльності     площею  0,0050  га  по  вул. Вознесенська, 66  (рішення Первомайської міської ради від 04.09.2018 року № 31 «Про включення земельної ділянки по  вул. Вознесенська, біля колишнього хлібзаводу до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу або право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах», рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 11.10.2018 року № 509  «Про присвоєння адрес у місті Первомайську»). Кадастровий номер земельної ділянки 4810400000:03:011:0036.

2. Затвердити юридичній особі Первомайська міська рада Миколаївської області проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення, право оренди якої  виставляється для продажу на земельних торгах, для ведення підприємницької діяльності     площею  0,1086  га  по  вул. Підгородянське  Шосе, 4-г  (рішення Первомайської міської ради від 04.09.2018 року № 32 «Про включення земельної ділянки по вул. Підгородянське Шосе, біля АГК «Трактор» до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу або право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах», рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 11.10.2018 року № 509  «Про присвоєння адрес у місті Первомайську»). Кадастровий номер земельної ділянки 4810400000:02:070:0074.

3. Управлінню містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань Первомайської міської ради,  відповідно до чинного законодавства України, вжити заходів щодо підготовки земельних ділянок до продажу на земельних торгах на підставі проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди яких виставляється для продажу на земельних торгах, затверджених цим рішенням.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови.

5. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

 

Міський голова                                                                   Людмила ДРОМАШКО

 

Яна Петрова 5 49 69


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2020