НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Розпорядження міського голови


№ 12-р від 2020-01-22
Про виплату щомісячної матеріальної допомоги учасникам бойових дій у роки Другої світової війни та учасникам бойових дій у роки війни з Японією (оприлюднено 24.01.2020 р.)

УКРАЇНА
Миколаївська область
ПЕРВОМАЙСЬКИЙ   МІСЬКИЙ   ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від  22.01.2020  №12-р

 

Про виплату щомісячної матеріальної допомоги
учасникам бойових дій у роки Другої світової війни
та учасникам бойових дій у роки війни з  Японією

 

           Керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення Миколаївської обласної ради від 27.04.2017 року № 19 «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року», з метою посилення соціального захисту учасників бойових дій у роки Другої світової війни та у роки війни з Японією :

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ :

          1.  Затвердити список учасників бойових дій у роки Другої світової війни та учасників бойових дій у роки війни з Японією на виплату щомісячної матеріальної допомоги у січні 2020 року (згідно з додатком).

          2. Щомісячну матеріальну допомогу надавати на підставі довідок військкоматів про участь у бойових діях у роки Другої світової війни та у роки війни з Японією, а також учасникам бойових дій - копії посвідчення учасника бойових дій, інвалідам війни - копії посвідчення інваліда війни.

          3.  Фінансовому управлінню Первомайської міської ради (Шугуров) профінансувати управління соціального захисту населення Первомайської міської ради в сумі 33000 (тридцять три тисячі) грн. на проведення виплати щомісячної матеріальної допомоги учасникам бойових дій у роки Другої світової війни та учасникам бойових дій у роки війни з Японією.

         4. Управлінню соціального захисту населення Первомайської міської ради (Колесніченко) вручити щомісячну матеріальну допомогу учасникам бойових дій у роки Другої світової війни та учасникам бойових дій у роки війни з Японією (всього  11 осіб).

         5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради Ольгу КОЛЕСНІЧЕНКО.

 

Міський голова                                                                   Людмила  ДРОМАШКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2020