НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення виконкому


№ 47 від 2020-01-24
Про затвердження Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти (оприлюднено 27.01.2020 р.)

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

від 24.01.2020  № 47
                   м.Первомайськ


Про затвердження Положення
про здійснення попередньої
оплати товарів, робіт і послуг, що
закуповуються за бюджетні кошти

 

Керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 4 грудня 2019 року № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти (далі Положення), що додається.

2. Розпорядникам коштів: виконавчому комітету міської ради, управлінню соціального захисту населення міської ради, управлінню культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради, управлінню освіти міської ради, управлінню житлово-комунального господарства міської ради, управлінню містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань міської ради, фінансовому управлінню міської ради здійснювати попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти відповідно до Положення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Олександра КУКУРУЗУ.

 

Міський голова                                                               Людмила ДРОМАШКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2020