НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення виконкому


№ 66 від 2020-02-14
Про відшкодування витрат збірній команді міста Первомайська з футзалу за участь у Всеукраїнському дитячому футзальному турнірі в м. Кропивницький (оприлюднено 17.02.2020 р.)

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

від 14.02.2020  № 66
                      м.Первомайськ


Про відшкодування витрат
збірній команді міста Первомайська
з футзалу за участь у Всеукраїнському
дитячому футзальному турнірі
в м. Кропивницький

 

        Відповідно до підпункту 9 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання міської комплексної «Програми розвитку футболу в м. Первомайську на 2018-2022 роки», з метою створення умов для подальшого розвитку фізичної культури та спорту, популяризації та розвитку футзалу, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футзалом, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ: 

      1. Відшкодувати витрати збірній команді міста Первомайська з футзалу за участь у Всеукраїнському дитячому футзальному турнірі в м.Кропивницький 03-04 січня 2020 року (додаток 1), яка посіла друге місце.

      2. Фінансовому управлінню міської ради (Шугуров) профінансувати управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради за рахунок міської комплексної «Програми розвитку футболу в м.Первомайську на 2018-2022 роки», згідно з кошторисом витрат, пов’язаним з відшкодуванням витрат збірній команді міста Первомайська  з  футзалу за участь у Всеукраїнському дитячому футзальному турнірі в м. Кропивницький (додаток 2).

     3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради Ольгу КОЛЕСНІЧЕНКО.

 

 Міський голова                                                                Людмила ДРОМАШКО

 

Додатки 1-2


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2020