НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення міської ради


№ 44 від 2016-04-28
Про направлення депутатського запиту

ПЕРВОМАЙСЬКА   МІСЬКА   РАДА
Миколаївської області
12  СЕСІЯ                      7  СКЛИКАННЯ 

РІШЕННЯ

від  28.04.2016 року   № 44
м.Первомайськ      

Про  направлення депутатського запиту

            Відповідно до частин 7, 8  статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22  Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад»,  міська  рада 

ВИРІШИЛА: 

 1.  Направити посадовим особам Первомайської міської ради та її виконавчого комітету депутатський запит, внесений депутатською фракцією «Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та підтриманий на пленарному засіданні міської ради  28.04.2016 року.

2. Посадовим   особам,   до  яких  звернутий депутатський запит, надати офіційні письмові відповіді міській раді і депутатам Первомайської міської ради протягом 10 днів з дня отримання  даного запиту.

            Довести до відома посадових осіб, що  згідно пункту 4  статті 22  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», в якому зазначено, якщо запит з об’єктивних причин не може бути розглянуто у встановлений міською радою термін, то посадова особа зобов’язана письмово повідомити міську раду та депутата міської ради, який вніс запит, і запропонувати інший термін, який не повинен  перевищувати одного місяця з дня отримання  запиту.

Міський голова                                                                                 Л.Г.Дромашко

Додаток

 

                                                                                      


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2020