1. За активну участь у громадському житті міста, бездоганну працю та з нагоди відзначення 344-ї річниці міста Первомайська, нагородити дипломами та цінними подарунками громадян, колективи, підприємства, установи, організації міста, громадські об'єднання, занесених на Дошку пошани «Наше місто» 2020 року:
|
1.1. Бажутову Катерину Василівну – штукатура 4-го розряду ремонтно-будівельної дільниці ТОВ «Еталонсервіс», номінація «Комунальна сфера»;
|
1.2. Бігуна Віталія Богдановича – шліфувальника 3-го розряду цеху високотехнологічної продукції ТДВ «Первомайськдизельмаш», номінація «Промисловість»;
|
1.3. Бригаду озеленювачів комунального підприємства Первомайської міської ради «Флора», номінація «Комунальна сфера»;
|
1.4. Бушилову Ольгу Федосіївну – голову первинної ветеранської організації працівників місцевого самоврядування, номінація «Об’єднання громадян»;
|
1.5. Вансовича Юрія Григоровича – машиніста екскаватора автотранспортної дільниці комунального підприємства «Первомайськводоканал» Первомайської міської ради, номінація «Комунальна сфера»;
|
1.6. Гаврилюк Тетяну Пилипівну – керівника «Зразкового художнього колективу» драматичного гуртка «Аtoms» Первомайського міського дитячо-юнацького центру національного відродження, номінація «Освіта та наука»;
|
1.7. Задорожну Оксану Вікторівну – завідувача педіатричним відділенням комунального некомерційного підприємства «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня», номінація «Охорона здоров’я та соціальна допомога»;
|
1.8. Козлову Софію Михайлівну – ученицю 9-А класу Первомайської гімназії, номінація «Талановита молодь»;
|
1.9. Колектив «Автотранспортного цеху» комунального підприємства Первомайської міської ради «Комунсервіс», номінація «Комунальна сфера»;
|
1.10. Колектив амбулаторії загальної практики сімейної медицини «Коротченко» комунального підприємства «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Первомайської міської ради, номінація «Охорона здоров’я та соціальна допомога»;
|
1.11. Колектив дитячого хірургічного відділення комунального некомерційного підприємства «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради, номінація «Охорона здоров’я та соціальна допомога»;
|
1.12. Кобзарєву Людмилу Костянтинівну – старшого інспектора з передплати центру поштового зв’язку №3 Миколаївської дирекції АТ «Укрпошта», номінація «Транспорт і зв’язок»;
1.13. Козак Анатолія Семеновича – начальника інструментального цеху №108 ПрАТ «Завод «Фрегат», номінація «Промисловість»;
1.14. Колектив працівників Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи з видів спорту ім. Тофана В.В., номінація «Кращий колектив»;
1.15. Колектив Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, номінація «Кращий колектив»;
|
1.16. Колектив Служби забезпечення розподілу електричної енергії філії АТ «Миколаївобленерго» Первомайського району Західного округу, номінація «Кращий колектив»;
1.17. Колектив управління у справах дітей Первомайської міської ради, номінація «Кращий колектив»;
|
1.18. Команду юнаків 2007-2008 року народження відділення футболу Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи з видів спорту ім. Тофана.В.В., номінація «Культура, мистецтво, фізична культура і спорт»;
|
1.19. Лісову Валентину Миколаївну – голову квартального комітету № 1, номінація «Місцеве самоврядування»;
|
1.20. Ляхович Ірину Анатоліївну – голову правління громадської організації «Майбутнє Первомайська», номінація «Об’єднання громадян»;
|
1.21. Манзюк Євгенію Василівну – завідувача сектору - координатора сектору прийняття рішень відділу державних соціальних гарантій та компенсацій управління соціального захисту населення Первомайської міської ради, номінація «Охорона здоров’я та соціальна допомога»;
|
1.22. Маржину Інну Володимирівну – помічника судді Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області, номінація «Правоохоронні органи»;
1.23. Міхєєва Георгія Анатолійовича – керівника клубу «Будошин» (самбо, дзюдо, джиу-джитсу), номінація «Культура, мистецтво, фізична культура і спорт»;
|
1.24. Насипайка Максима Геннадійовича – випускника бакалаврату інженерно-економічного факультету Первомайської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, номінація «Талановита молодь»;
|
1.25. Новосельську Надію Миколаївну – майора поліції, начальника інформаційної підтримки Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області, номінація «Правоохоронні органи»;
|
1.26. Педагогічний колектив дитячої музичної школи № 1, номінація «Культура, мистецтво, фізична культура і спорт»;
|
1.27. Педагогічний колектив Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Первомайської міської ради, номінація «Освіта та наука»;
|
1.28. Письменюка В’ячеслава Миколайовича – заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення комунального підприємства «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», номінація «Охорона здоров’я та соціальна допомога»;
|
1.29. Погорєлову Тетяну Василівну – директора Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15 - колегіум» Первомайської міської ради, номінація «Освіта та наука»;
|
1.30. Рачинську Ірину Миколаївну – викладача акушерства і гінекології, голову циклової комісії акушерсько-гінекологічних та педіатричних дисциплін Первомайського медичного коледжу, номінація «Освіта та наука»;
|
1.31. Рустамову Людмилу Георгіївну – члена президії Первомайської міської ради ветеранів, очолює первинну ветеранську організацію «Центр міста», номінація «Об’єднання громадян»;
|
1.32. Сербенюк Тетяну Георгіївну – майстра цеху № 3/6 ПрАТ «Санта Україна», номінація «Промисловість»;
|
1.33.Скок Віталія Івановича – начальника ремонтно-будівельної дільниці ПрАТ «Первомайський молочноконсервний комбінат», номінація «Промисловість»;
|
1.34.Стіпліна Олександра Вікторовича – старшого солдата, оператора відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату, номінація «Правоохоронні органи»;
|
1.35.Тендору Олександра Вікторовича – фізичну особу-підприємця, номінація «Торгівля»;
|
1.36. Філіпішину Крістіну Ігорівну – студентку 4-го курсу спеціальності 051 «Економіка», кафедри «Економіки та організації виробництва» Первомайської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, номінація «Талановита молодь»;
|
1.37. Ходак Сергія Олександровича – заступника начальника технічного відділу ТДВ «Бриг», номінація «Промисловість».
|
2. Рекомендувати керівникам підприємств, організацій, установ, навчальних учбових закладів міста та головам громадських об’єднань відзначити своїх кандидатів занесених на міську Дошку пошани.
|
3. Начальнику управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Наталії ОЛІШЕВСЬКІЙ озвучити церемонію вручення дипломів та цінних подарунків.
|
4. Начальнику фінансового управління міської ради Сергію ШУГУРОВУ профінансувати управління соціального захисту населення міської ради з програми «Наше місто: його події, свята, трудові будні» згідно з кошторисом витрат з нагородження громадян, занесених на Дошку пошани «Наше місто» 2020 року (додаток).
|
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради Ольгу КОЛЕСНІЧЕНКО.
|
|