НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення міської ради


№ 14 від 2020-09-24
Про надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою (оприлюднено 30.09.2020 р.)

 

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської      області
109 сесія                        7 скликання

РІШЕННЯ

від  24.09.2020    № 14
    м. Первомайськ

           

 Про надання дозволів на розробку
 технічної документації із землеустрою

 

         Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 120, 123, 124 Земельного  кодексу України, статті 5 Закону України «Про оренду землі», статті 55 Закону України «Про землеустрій», пунктів 6, 7 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної і комунальної власності», враховуючи заяву суб’єкта господарювання, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), з метою її подальшої передачі у власність:

1.1. Юридичній особі Обслуговуючий кооператив «Автогаражний кооператив «Якір»  земельна ділянка площею 0,26 га  для обслуговування автогаражного  кооперативу (02.06 для колективного гаражного будівництва) по вул. Корабельна.

2. Після розроблення технічних документацій із землеустрою звернутися до Первомайської міської ради для їх затвердження у встановленому порядку.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

 

Міський голова                                                                     Людмила ДРОМАШКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2020