НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення виконкому


№ 449 від 2020-10-09
Про відшкодування витрат за проведення в м.Первомайську календарної гри Чемпіонату України з футболу серед аматорів між командами МФК «Первомайськ» та ФК «Любомир» (оприлюднено 13.10.2020)

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

від       09.10.2020           449
м. Первомайськ

Про відшкодування витрат за
проведення в м.Первомайську
календарної гри Чемпіонату України
з футболу серед аматорів між командами
МФК «Первомайськ» та ФК «Любомир» 

         Відповідно до підпункту 9 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання «Міської цільової комплексної Програми розвитку футболу в м.Первомайську на 2018-2022 роки», відповідно до Календаря ігор Чемпіонату України з футболу серед аматорів, з метою  популяризації та розвитку футболу в Миколаївській області виконавчий комітет міської ради  

ВИРІШИВ: 

       1. Відшкодувати витрати за проведення в м.Первомайську  календарної гри Чемпіонату України з футболу серед аматорів між командами МФК «Первомайськ» та ФК «Любомир» 06.09.2020 року.

       2. Забезпечити виплату грошових стипендій кожному гравцю та тренерському складу команди на особистий картковий рахунок за перемогу (2:0) у календарній грі, згідно затвердженого складу команди (додаток 1).

       3. Фінансовому управлінню міської ради (Шугуров) профінансувати управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради за рахунок міської комплексної «Програми розвитку футболу в м.Первомайську на 2018-2022 роки», згідно з кошторисом по відшкодуванню витрат МФК «Первомайськ»  за участь у календарній грі Чемпіонату України з футболу серед аматорів між командами МФК «Первомайськ» та ФК «Любомир» (додаток 2).

       4. Управлінню культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради (Олішевська) здійснити розрахунки відповідно до кошторису по

відшкодуванню витрат МФК «Первомайськ»  за участь у календарній грі Чемпіонату України з футболу серед аматорів між командами МФК «Первомайськ» та ФК «Любомир».

       5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради Ольгу КОЛЕСНІЧЕНКО.

 

 Міський голова                                                                  Людмила ДРОМАШКО

Додаток 1-2

                                                                              

                                                                               


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2020