НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень виконкому


від 2020-10-15
Про відзначення Дня Гідності та Свободи в місті Первомайську в 2020 році

 

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

Від  ______________    ___
      
м. Первомайськ

 

Про відзначення Дня Гідності та Свободи в місті Первомайську  в  2020 році

 

 

         Відповідно до підпункту 3 пункту «б» частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 13 листопада 2014 року №872/2014 «Про День Гідності та Свободи», з метою належного відзначення в місті Первомайську Дня Гідності та Свободи, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити заходи з підготовки та відзначення Дня Гідності та Свободи в місті Первомайську в 2020 році (додаток 1).

2. Фінансовому управлінню міської ради (Шугуров) профінансувати виконком міської ради за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті на програму «Наше місто: його події, свята, трудові будні», згідно з кошторисом витрат, пов'язаних з підготовкою та проведенням заходів з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в місті Первомайську в 2020 році.

3. Фінансово-господарському відділу апарату виконавчого комітету міської ради (Луценко) оплатити вказані витрати згідно з кошторисом витрат, пов'язаних з організацією та проведенням заходів з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в місті Первомайську в 2020 році (додаток 2).

4. Доручити керівникам управлінь, відділів, інших виконавчих органів міської ради забезпечити виконання затверджених заходів, про що поінформувати відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради до 23 листопада 2020 року.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Сергія БОНДАРЧУКА.

 

Міський голова                                                                                           Людмила Дромашко

 

Додатки 1-2


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2020