НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Розпорядження міського голови


№ 3-р від 2021-01-04
Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради (оприлюднено 05.01.2021)

УКРАЇНА
Миколаївська область
ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 04.01.2021 № 3-р
м.Первомайськ

Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42, статті 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись пунктом 5.2. Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Первомайської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 11.03.2016 року №106 «Про затвердження регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Первомайської міської ради» 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Скликати 15 січня 2021  року о 10.00 чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

2. Винести на розгляд виконавчого комітету міської ради  проєкти рішень, які у відповідності до частини 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» були оприлюднені на офіційному сайті міста Первомайська.

3. Загальному  відділу апарату виконавчого комітету міської ради (Ягнюк):

3.1. запросити на чергове засідання виконавчого комітету міської ради членів виконавчого комітету, керівника місцевої прокуратури та начальника  юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради;

3.2. забезпечити присутність на засіданні виконавчого комітету міської ради доповідачів та співдоповідачів згідно з порядком денним.

4. Відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради (Шевчук) запросити представників засобів масової інформації на засідання виконавчого комітету міської ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                             Олег ДЕМЧЕНКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2021