НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення виконкому


№ 4 від 2021-01-06
Про затвердження Положення та складу координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті міської ради (оприлюднено 12.01.2021 р.)

 

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від  06.01.2021    4
     м. Первомайськ

 

Про затвердження  Положення та складу
координаційної ради з питань сімейної
політики, гендерної рівності, запобігання
та протидії домашньому насильству
і протидії торгівлі людьми при виконавчому
комітеті міської ради

 

       Відповідно до статті 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» та в зв’язку з кадровими змінами, виконком міської ради

 

    ВИРІШИВ:

1. Затвердити Положення  про координаційну раду з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті міської ради (додаток 1).

2. Затвердити  склад координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті міської ради (додаток 2).

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 21.08.2020 року № 363 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.01.2019 року № 24 «Про затвердження  Положення та складу  координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми при виконавчому  комітеті міської ради».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира РЯБЧЕНКА.

 

Міський голова                                                                     Олег ДЕМЧЕНКО     

                                       

 Додатки 1-2


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2021