НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень міської ради


від 2021-01-13
Про звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо скасування додаткових протиепідемічних обмежень, передбачених пунктом 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236

ПРОЄКТ

ПЕРВОМАЙСЬКА   МІСЬКА   РАДА
Миколаївської  області
___ СЕСІЯ           __ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від ___________ № ___
      м. Первомайськ

Про звернення до Кабінету Міністрів України
та  Верховної Ради України щодо скасування
додаткових протиепідемічних  обмежень,
передбачених пунктом 3 Постанови
Кабінету Міністрів України
від 09.12.2020 року № 1236

Враховуючи соціальну напругу в громаді через запровадження додаткових протиепідемічних обмежень, передбачених пунктом 3 Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значеним поширенням гострої респіраторної хвороби  COVID-19,  спричиненої   коронавірусом  SARS-CoV-2» від 09.12.2020 року №1236, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звернення депутатів Первомайської міської ради Первомайського району Миколаївської області VIII скликання до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо скасування додаткових протиепідемічних  обмежень, передбачених пунктом 3 Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значеним поширенням гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  від 09.12.2020 року № 1236. (Додаток).

2. Загальному відділу апарату виконавчого комітету міської ради (Ягнюк) оформити та надіслати звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань етики, регламенту, законності, запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів, міжнародного співробітництва, взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, інформаційної і регуляторної політики та розвитку територій громади.

Міський голова                                                                                          Олег ДЕМЧЕНКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2021