НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення міської ради


№ 32 від 2021-01-28
Про порядок акредитації засобів масової інформації при Первомайській міській раді в новій редакції (оприлюднено 04.02.2021 р.)

 

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської      області
   7 сесія                        
VIII скликання
РІШЕННЯ

 від  28.01.2021 року    № 32
      м. Первомайськ

 

Про порядок акредитації засобів
масової інформації при Первомайській
міській раді в новій редакції

 

           Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 26 Закону України «Про інформацію», з метою визначення порядку акредитації та взаємодії Первомайської міської ради та представників засобів масової інформації міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок акредитації засобів масової інформації при Первомайській міській раді в новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Первомайської міської ради від 28.11.2019 року №15 «Про порядок акредитації засобів масової інформації при Первомайській міській раді».

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на секретаря міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань етики, регламенту, законності, запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів, міжнародного співробітництва, взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, інформаційної і регуляторної політики та розвитку територій громади.

 

Міський голова                                                                             Олег ДЕМЧЕНКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2024