НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень міської ради


від 2021-06-15
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Базарна, 10-а, м. Первомайськ, Миколаївська область, що підлягає продаж

ПЕРВОМАЙСЬКА  МІСЬКА  РАДА
Миколаївської  області
__ сесія  ___  скликання

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

__.__.______   року №  __
м. Первомайськ

Про надання дозволу на проведення експертної
грошової оцінки земельної ділянки по вул. Базарна, 10-а,
м. Первомайськ, Миколаївська область,
що підлягає продажу 

Відповідно  до  пункту  34  частини  1 статті 26 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР, статті 12, 127, 128 Земельного кодексу України від 25.10.2001 року № 2768-ІІІ,  розглянувши заяву  гр. Ковальчук О.Ю. від 26.05.2021 року, а також згоду на укладення договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки, міська  рада 

ВИРІШИЛА:   

1. Надати дозвіл фізичній особі Ковальчук Олександр Юрійович на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки  площею  0,0554 га для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для обслуговування комплексу нежитлових будівель)  по вул. Базарна, 10-а                    м. Первомайськ, Миколаївська область  (кадастровий номер земельної ділянки: 4810400000:06:081:0049).

2. Надати дозвіл управлінню містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань міської ради виступити замовником експертної грошової оцінки земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 рішення, у суб’єкта господарювання, який є суб’єктом оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до закону, з метою подальшого продажу фізичній особі Ковальчук Олександр Юрійович, який є власником нерухомого майна (комплекс нежитлових будівель), розташованих на земельній ділянці.

3. Встановити розмір авансового внеску, сума 6 371,33 грн. (шість тисяч триста сімдесят одна грн. 33 коп), що складає 2  відсотка  від нормативної  грошової оцінки земельної ділянки, яка станом на 22.03.2021 року складає 318 566,62 грн. (шість тисяч триста сімдесят одна грн. 33 коп.).

4. Фізичній особі Ковальчук Олександр Юрійович рекомендувати:

4.1.Заключити із Первомайською міською радою договір про оплату авансового внеску в рахунок ціни продажу земельної ділянки.

4.2. Сплатити авансовий внесок у сумі 6 371,33 грн. (шість тисяч триста сімдесят одна грн. 33 коп.),  що складає 2  відсотка  від нормативної  грошової оцінки земельної ділянки, для замовлення експертної грошової оцінки землі.

5. Попередити фізичну особу Ковальчук Олександр Юрійович, що сума авансового внеску зараховується до ціни продажу земельної ділянки. У разі відмови покупця від укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки сума авансового внеску не повертається.

6.  Доручити Первомайському міському голові Первомайського району Миколаївської області Олегу ДЕМЧЕНКУ від імені Первомайської міської територіальної громади укласти договір з фізичною особою Ковальчук Олександр Юрійович  про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки у розмірі  2  відсотка  від вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки,  у сумі              6 371,33 грн.

7.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань містобудування, архітектури, кадастру, власності, приватизації, земельних відносин та планування територій. 

 Міський голова                                                                       Олег ДЕМЧЕНКО

 


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2021