НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень міської ради


від 2021-07-08
Про затвердження проєктної документації по робочому проєкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Кам’яномостівській від кільця по вул. Одеська в місті Первомайськ Миколаївської області»

 

ПРОЄКТ

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської      області
______________ сесія                        _____________ скликання

РІШЕННЯ

від ___________________ № ____
              м. Первомайськ


Про затвердження проєктної документації
по робочому проєкту «Капітальний ремонт
дорожнього покриття по вул. Кам’яномостівській
від кільця по вул. Одеська в місті Первомайськ 
Миколаївської області»

 

             Керуючись статтею 25 Закону України від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертиза, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», на підставі позитивного експертного звіту щодо розгляду проєктної документації за робочим проєктом ««Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Кам’яномостівській від кільця по вул. Одеська в місті Первомайськ  Миколаївської області» експертної організації ТОВ «Експертиза ЗО» від 17 серпня 2020 року № 344-20Д, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проєктну документацію по робочому проєкту  «Капітальний ремонт  дорожнього покриття  по вул.  Кам’яномостівській від  кільця по вул. Одеська в місті Первомайськ Миколаївської області» експертної організації ТОВ «Експертиза ЗО» від 17 серпня 2020 року № 344-20Д в сумі 4460,159 тис. грн., у тому числі: будівельні роботи 3530,176 тис. грн., інші витрати 929,983 тис. грн.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово – комунального господарства, транспорту, надрокористування, екології, охорони навколишнього середовища, взаємодії з органами самоорганізації населення, енергозбереження та благоустрою.

 

Міський голова                                                                                                                       Олег ДЕМЧЕНКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2024