НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Розпорядження міського голови


№ 175-р від 2021-07-12
Про виплату щомісячної матеріальної допомоги учасникам бойових дій у роки Другої світової війни та учасникам бойових дій у роки війни з Японією (оприлюднено 15.07.2021 р.)

 

УКРАЇНА
Миколаївська область
ПЕРВОМАЙСЬКИЙ   МІСЬКИЙ   ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 від  12.07.2021 №  175-р

 

Про виплату щомісячної матеріальної допомоги
учасникам бойових дій у роки Другої світової війни
та учасникам бойових дій у роки війни з Японією

 

       Керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Миколаївської обласної ради від 23.12.2020 року № 22 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року включно» зі змінами, з метою посилення соціального захисту учасників бойових дій у роки Другої світової війни та у роки війни з Японією

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ :

1.   Затвердити список учасників бойових дій у роки Другої світової війни та учасників бойових дій у роки війни з Японією на виплату щомісячної матеріальної допомоги у липні 2021 року (згідно з додатком).

2. Щомісячну матеріальну допомогу надавати на підставі довідок військкоматів про участь у бойових діях у роки Другої світової війни та у роки війни з Японією, а також учасникам бойових дій - копії посвідчення учасника бойових дій, інвалідам війни - копії посвідчення інваліда війни.

3. Фінансовому управлінню міської ради (Шугуров) профінансувати управління соціального захисту населення Первомайської міської ради в сумі 15000 (п'ятнадцять тисяч) грн. на проведення виплати щомісячної матеріальної допомоги учасникам бойових дій у роки Другої світової війни та учасникам бойових дій у роки війни з Японією.

4.  Управлінню соціального захисту населення міської ради (Колесніченко) вручити щомісячну матеріальну допомогу учасникам бойових дій у роки Другої світової війни та учасникам бойових дій у роки війни з Японією (всього 3 особи).

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

  

Міський голова                                                                         Олег ДЕМЧЕНКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2021