НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень виконкому


від 2021-08-31
Про визначення виробника та постачальника теплової енергії для об’єктів міста Первомайська та встановлення скоригованого тарифу на теплову енергію

ПЕРВОМАЙСЬКА  МІСЬКА  РАДА
Миколаївської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від  №

 Про визначення виробника та постачальника теплової енергії для 
об’єктів міста Первомайська
та встановлення  скоригованого тарифу на теплову енергію 

Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року №280/97-ВР (зі змінами та доповненнями), пункту 2 частини 3 статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 01.05.2021 року №189-VIII (зі змінами та доповненнями) , Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року

№ 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 року № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло» від 31.05.2021 року № 31/05/21-2-Л, виконавчий комітет Первомайської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити товариство з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло» виробником та постачальником теплової енергії для опалення об’єктів міста Первомайська.

2. Встановити товариству з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло»  скоригований тариф на теплову енергію для опалення об’єктів міста Первомайська у розмірі 4372,52 грн. (Чотири тисячі триста сімдесят дві гривні 52 копійки), разом з податком на додану вартість, за одну гігакалорію теплової енергії.

3. Затвердити Структуру скоригованого тарифу  за одну гігакалорію теплової енергії, яку виробляє та постачає товариство з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло» (додаток).

4. Товариству з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло» встановлений  тариф ввести в дію з 01.10.2021 року .

5. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому міської ради від 15.01.2021 року № 5 «Про визначення виробника та постачальника теплової енергії для об’єктів міста Первомайська та встановлення скоригованого тарифу на  теплову енергію» з 01.10.2021 року.

6. Відповідальність за достовірність та обґрунтованість поданих розрахунків розміру тарифів покласти на посадових осіб товариства з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло».

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Дмитра МАЛІШЕВСЬКОГО.

Міський голова                                                                               Олег ДЕМЧЕНКО  

Додаток                            

 

 

 


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2024