НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень міської ради


від 2021-10-26
Про придбання житлових приміщень для тимчасовогопроживання внутрішньо переміщених осіб

ПЕРВОМАЙСЬКА   МІСЬКА   РАДАпроєкт
Миколаївської  області
__ СЕСІЯ   VІІІ СКЛИКАННЯ
позачергова

РІШЕННЯ

від ___________року    № ___
м. Первомайськ

Про придбання житлових приміщень
для тимчасовогопроживання
внутрішньо переміщених осіб 

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР зі змінами та доповненнями, Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» від 20.10.2014 року № 1706-VII,зі змінами та доповненнями, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.2017 року № 769 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України», постанови Кабінету Міністрів України  від 26.06.2019 року № 582 «Про затвердження порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» та постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2020 року №1311 «Про внесення змін до Порядку надання в тимчасове проживання внутрішньо переміщених осіб»,враховуючи протокол комісії з розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Первомайській міській територіальній громадівід 19.10.2021 року № 3, з метою забезпечення житловим приміщенням для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Первомайській міській територіальній громадіміська рада

ВИРІШИЛА:

1. Придбати шляхом купівлі-продажу у комунальну власність Первомайськоїміської територіальної громади квартиру на вторинному ринку, за рахунок субвенції з державного бюджету, для надання у тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам житлове приміщення:

1.1. однокімнатну квартиру № 1загальною площею 30,6кв.м. по  вул. Будівельна, 56 в м. Первомайськ Миколаївської області за337 500,00 грн.; 

2.Фінансовому управлінню міської ради (Шугуров) профінансувати виконавчий комітет Первомайської міської ради, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України у сумі 236 250,00 грн. та 101 250,00 грн. співфінансування з місцевого бюджету.

3. Доручити міському голові Олегу ДЕМЧЕНКУ від імені Первомайської міської ради укласти договір купівлі-продажу житлового приміщення (квартири), зазначеної в пункті 1 рішення, за ціною та на умовах, визначених цим рішенням.

 4. Управлінню комунальної власності та земельних відносин Первомайської міської ради (Вишневський) прийняти на баланс житлове приміщення (квартиру), зазначену в пункті 1 рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.

5. Включити житлове приміщення (квартиру), зазначену в пункті 1 рішення, до фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Первомайської міської територіальної громади, створеного рішенням міської ради від 29.07.2021 року № 33.

6. Комісії з розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Первомайській міській територіальній громаді здійснити розподіл житлового приміщення (квартири), вказаної в пункті 1, та надати внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання, згідно Порядку з розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Первомайській міській територіальній громаді, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 14.05.2021 року № 175. 

7.Управлінню комунальної власності та земельних відносин Первомайської міської ради (Вишневський) укласти з внутрішньо переміщеними особами договір найму житлових приміщень строком на1 рік, з можливістю продовження на наступний строк, у разі відсутності змін у статусі наймача та якщо вони не набули іншого місця проживання, і видати ордер на житлове приміщення зфондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. 

 8. Контроль за виконаннямрішенняпокласти на постійнукомісію міської ради з питаньмістобудування, архітектури, кадастру, власності, приватизації, земельнихвідносин та плануваннятериторій. 

Міський голова                                                                           Олег ДЕМЧЕНКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2021