НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення міської ради


№ 30 від 2021-10-28
Про придбання житлового приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (оприлюднено 03.11.2021 р.)

 

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської      області
   21 сесія                        
VIII скликання
РІШЕННЯ

 від 28.10.2021 року    № 30
      м. Первомайськ

 

Про придбання житлового приміщення
для тимчасового проживання
внутрішньо переміщених осіб

 

       Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР зі змінами та доповненнями, Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» від 20.10.2014 року № 1706-VII, зі змінами та доповненнями, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.2017 року № 769 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України», постанови Кабінету Міністрів України  від 26.06.2019 року № 582 «Про затвердження порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» та постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2020 року № 1311 «Про внесення змін до Порядку надання в тимчасове проживання внутрішньо переміщених осіб», враховуючи протокол комісії з розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Первомайській міській територіальній громаді від 19.10.2021 року № 3, з метою забезпечення житловим приміщенням для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Первомайській міській територіальній громаді міська рада


ВИРІШИЛА:

1. Придбати шляхом купівлі-продажу у комунальну власність Первомайської міської територіальної громади квартиру на вторинному ринку, за рахунок субвенції з державного бюджету, для надання у тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам житлове приміщення:

1.1. однокімнатну квартиру № 1 загальною площею 30,6 кв.м. по вул. Будівельна, 56 в м. Первомайськ Миколаївської області за 337 500,00 грн.;

2. Фінансовому управлінню міської ради (Шугуров) профінансувати виконавчий комітет Первомайської міської ради, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України у сумі 236 250,00 грн. та 101 250,00 грн. співфінансування з місцевого бюджету.

3. Доручити міському голові Олегу ДЕМЧЕНКУ від імені Первомайської міської ради укласти договір купівлі-продажу житлового приміщення (квартири), зазначеної в пункті 1 рішення, за ціною та на умовах, визначених цим рішенням.

4. Управлінню комунальної власності та земельних відносин Первомайської міської ради (Вишневський) прийняти на баланс житлове приміщення (квартиру), зазначену в пункті 1 рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.

5. Включити житлове приміщення (квартиру), зазначене в пункті 1 рішення, до фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Первомайської міської територіальної громади, створеного рішенням міської ради від 29.07.2021 року №  33.

6. Комісії з розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Первомайській міській територіальній громаді здійснити розподіл житлового приміщення (квартири), вказаної в пункті 1, та надати внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання, згідно Порядку з розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Первомайській міській територіальній громаді, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 14.05.2021 року № 175.

7. Управлінню комунальної власності та земельних відносин Первомайської міської ради (Вишневський) укласти з внутрішньо переміщеними особами договір найму житлових приміщень строком на 1 рік, з можливістю продовження на наступний строк, у разі відсутності змін у статусі наймача та якщо вони не набули іншого місця проживання, і видати ордер на житлове приміщення з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, кадастру, власності, приватизації, земельних відносин та планування територій.

  

Міський голова                                                                             Олег ДЕМЧЕНКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2021