НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень виконкому


від 2022-01-10
Про відзначення в Первомайській міській територіальній громаді Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану

 

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від _________________№_______
         м.Первомайськ

 

Про відзначення в Первомайській
міській територіальній громаді
Дня вшанування учасників бойових дій
на території інших держав та 33-ї річниці
виведення військ колишнього Союзу РСР
з Афганістану

 

        Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР, зі змінами та доповненнями,  з метою відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ :  

1. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в Первомайській міській територіальній громаді Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану (додаток 1).

2. Начальнику фінансового управління міської ради (Шугуров) профінансувати управління соціального захисту населення  міської ради з програми «Наша  громада:  її  події, свята, трудові будні» на 2021-2024 роки,  згідно з кошторисом витрат, пов’язаних з підготовкою та відзначенням  в Первомайській міській територіальній громаді Дня вшанування учасників бойових дій та території інших держав та 33-ї річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану (додаток 2).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира РЯБЧЕНКА.                               

 

Міський голова                                                                               Олег ДЕМЧЕНКО

 

Додатки


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2022