НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень виконкому


від 2022-01-13
Про визначення виробника та постачальника теплової енергії для об’єктів міста Первомайська та встановлення скоригованого тарифу на теплову енергію

 

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від                          
      м. Первомайськ

 

Про визначення виробника та постачальника
теплової енергії для  об’єктів міста Первомайська

та встановлення скоригованого тарифу на теплову енергію

 

          Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР (зі змінами та доповненнями), пункту 2 частини 3 статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 01.05.2021 року № 189-VIII (зі змінами та доповненнями) , Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 року № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло» від 31.12.2021 року № 31/12/21-1-Л, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Визначити товариство з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло» виробником та постачальником теплової енергії для опалення об’єктів міста Первомайська.

2. Встановити товариству з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло»  скоригований тариф на теплову енергію для опалення об’єктів міста Первомайська у розмірі 5141,64 грн. (П’ять тисяч сто сорок одна  гривня 64 копійки), разом з податком на додану вартість, за одну гігакалорію теплової енергії.

3. Затвердити Структуру скоригованого тарифу за одну гігакалорію теплової енергії, яку виробляє та постачає товариство з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло» (додаток).

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому міської ради від 10.12.2021 року № 545 «Про визначення виробника та постачальника теплової енергії для об’єктів міста Первомайська та встановлення скоригованого  тарифу на  теплову енергію».

5. Відповідальність за достовірність та обґрунтованість поданих розрахунків розміру скоригованих тарифів покласти на посадових осіб товариства з обмеженою відповідальністю «Комунсервіс Тепло».

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Дмитра МАЛІШЕВСЬКОГО.

 

Міський голова                                                                     Олег ДЕМЧЕНКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2022