НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень міської ради


від 2022-03-14
Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту «Громада, де зручно всім» на 2021 - 2025 роки в новій редакції, затвердженої рішенням міської ради від 25.03.2021 року № 2

 

ПРОЄКТ

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської      області
______________ сесія                        _____________ скликання

РІШЕННЯ

________________ №  _______

Про внесення змін до Комплексної
програми соціального захисту
«Громада, де зручно всім»
на 2021 - 2025 роки в новій редакції,
затвердженої рішенням міської ради
від 25.03.2021 року № 2
 

        На підставі пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР зі змінами та доповненнями, з метою надання фінансової підтримки сім’ям загиблих або померлих осіб, смерть яких пов’язана з безпосередньою участю у бойових діях проти окупаційних військ Російської Федерації або сталася в результаті дій окупаційних військ Російської Федерації, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Комплексної програми соціального захисту «Громада, де зручно всім» на 2021-2025 роки в новій редакції, затвердженої рішенням міської ради від  25.03.2021 року № 2, а саме:  

1.1. Назву Розділу ІV викласти у новій редакції: «Соціальний захист учасників антитерористичної операції та їх сімей,  сімей військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції, сімей загиблих військовослужбовців, курсантів, бійців територіальної оборони, добровольців формування Первомайської міської територіальної громади, які загинули в результаті безпосередньої участі у бойових діях проти окупаційних військ Російської Федерації або в результаті бойових дій окупаційних військ Російської Федерації, – мешканців, зареєстрованих в Первомайській міській територіальній громаді.

1.2. Доповнити  Комплексну програму соціального захисту «Громада, де зручно всім» на 2021-2025 роки в новій редакції, затвердженої рішенням міської ради від  25.03.2021 року № 2 Додатком 31  «Порядок відшкодування витрат, пов’язаних з похованням військовослужбовця, курсанта, бійця територіальної оборони або добровольця формування Первомайської міської територіальної громади, який загинув в зоні проведення бойових дій, пов’язаних із вторгненням окупаційних військ Російської Федерації», що додається.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира РЯБЧЕНКА.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров'я, освіти, науки, культури, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, мови, прав національних меншин, гендерної рівності, материнства та дитинства.

 

Міський голова                                                                               Олег ДЕМЧЕНКО

 

Ольга Колесніченко 7 55 23


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2022