НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень виконкому


від 2022-05-11
Про призначення тимчасового перевізника для здійснення перевезень пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Первомайської міської територіальної громади № 92 «Дитяча лікарня - АС «Голта» - с. Чаусове- 2»

 

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від _____________ №  _________                               
          

Про призначення тимчасового перевізника
для здійснення перевезень пасажирів на
приміському автобусному маршруті загального
користування  Первомайської міської

територіальної громади
№ 92 «Дитяча лікарня - АС «Голта» - с. Чаусове- 2»

 

            Керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР зі змінами та доповненнями, Законом України «Про автомобільний транспорт» від 05.04.2001 року № 2344-III зі змінами та доповненнями, Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» зі змінами та доповненнями,  виконавчий комітет Первомайської міської ради

 
ВИРІШИВ:

1. Призначити тимчасовим перевізником Приватне підприємство «Євротранс Юг» (Кулачинський) для здійснення перевезень пасажирів наприміському автобусному маршрутізагального користування Первомайської міської територіальної громади №92 «Дитяча лікарня -АС «Голта» - с. Чаусове-2» на строк не більше як три місяці на період до проведення конкурсу для визначення перевізника на цьому маршруті. 

2. Управлінню економічного розвитку територіальної громади міської ради (Зарицька) укласти тимчасовий договір про здійснення перевезень пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування  Первомайської міської територіальної громади№92 «Дитяча лікарня -АС «Голта» - с. Чаусове-2» з Приватним підприємством «Євротранс Юг» (Кулачинський) строком на 3 місяці.

3. Приватному підприємству «Євротранс Юг» (Кулачинський) з 16.05.2022 року забезпечити рух пасажирського транспорту на автобусному маршруті загального користування № 92 «Дитяча лікарня -АС «Голта» - с. Чаусове-2».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови  Дмитра МАЛІШЕВСЬКОГО.

  Міський голова                                                                                  Олег ДЕМЧЕНКО 


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2022