НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень виконкому


від 2023-01-11
Про відзначення річниці створення військової частини ХХХХХХХ в Первомайській міській територіальній громаді 

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

від_________________№_______
м.Первомайськ

Про відзначення річниці створення
військової частини ХХХХХХХ в
Первомайській міській територіальній
громаді 

Відповідно до підпункту 3 пункту «а» статті 28  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  від 21 травня 1997 року №280/97-ВР зі змінами та доповненнями та  рішення міської ради від 28.01.2021 року № 60 «Про затвердження Програми «Наша громада: її події, свята, трудові будні» на 2021-2024 роки», яка  фінансується в 2023 році з міського бюджету, з метою належного відзначення сьомої річниці створення військової частини ХХХХХХХ в Первомайській міській територіальній громаді, виконавчий комітет Первомайської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Фінансовому управлінню міської ради (ШУГУРОВ) профінансувати виконавчий комітет міської ради за рахунок коштів, передбачених у місцевому бюджеті на Програму «Наша громада: її події, свята, трудові будні» згідно з кошторисом витрат, пов’язаних з відзначенням річниці створення військової частини ХХХХХХХ в Первомайській міській територіальній громаді   (Додаток).

2. Контроль за виконанням  рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира РЯБЧЕНКА.       

Міський голова                                                                      Олег ДЕМЧЕНКО

 

 

 


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2023