НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень виконкому


від 2023-05-23
Про проведення святкових заходів з нагоди святкування Дня захисту дітей в Первомайській міській територіальній громаді у 2023 році

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від ________________№____
м. Первомайськ

 

Про проведення святкових заходів
з нагоди святкування Дня захисту дітей
в Первомайській міській територіальній
громаді у 2023 році   

      Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР, зі змінами та доповненнями, на виконання Соціальної комплексної програми підтримки сім’ї та дітей, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та попередження торгівлі людьми Первомайської міської територіальної громади на 2022- 2025 роки, з метою організації змістовного дозвілля дітей, виконавчий комітет міської ради  

ВИРІШИВ: 

1. Забезпечити проведення святкових заходів до Дня захисту дітей в Первомайській міській територіальній  громаді у 2023 році    (додаток 1).

2. Фінансовому управлінню міської ради (Шугуров) профінансувати управління соціального захисту населення  міської ради з Соціальної комплексної програми підтримки сім’ї та дітей, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та попередження торгівлі людьми Первомайської міської територіальної громади на 2022- 2025 роки, згідно з кошторисом витрат, пов’язаних з проведенням заходів (додаток 2).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира РЯБЧЕНКА.                               

Міський голова                                                                                 Олег ДЕМЧЕНКО

Додаток 1-2


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2024