НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти регуляторних актів


від 2023-07-14
Про упорядкування розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та здійснення ярмаркової діяльності в Первомайській міській територіальній громаді

 

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

від _______________    № _____
        м. Первомайськ

 

Про упорядкування розміщення засобів
пересувної дрібнороздрібної торговельної
мережі та здійснення ярмаркової
діяльності в Первомайській міській
територіальній громаді

       Відповідно до підпункту 1 пункту «а» та підпункту 2  пункту «б»  статті 30  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 10 частини 2 статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», згідно Законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та «Про адміністративні послуги», статей 626 та 627 Цивільного кодексу України, Постанови  Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року № 198 «Про затвердження єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правила користування ними та охорони», Наказів Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08 липня 1996 року № 369 «Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі» та Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та Міністерства житло-комунального господарства України від 21.10.2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», Наказу Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житло-комунального господарства України від 12.11.2013 року № 537 «Про затвердження Типового договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою», з метою врегулювання питань провадження підприємницької діяльності шляхом використання засобів пересувної та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі, а також упорядкування розміщення таких засобів та об’єктів торгівлі на території Первомайської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради


ВИРІШИВ:

1.   Затвердити Положення про розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в Первомайській міській територіальній громаді (додаток 1).

2.   Затвердити Положення про порядок здійснення на території Первомайської міської територіальної громади ярмаркової  діяльності (додаток 2).

3.   Затвердити Порядок визначення обсягів пайової участі (внеску) власників засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в утриманні об’єктів благоустрою населених пунктів Первомайської міської територіальної громади (додаток 3).

4.    Встановити, що розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на території Первомайської міської територіальної громади здійснюється відповідно до Дислокації і Схем розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на території Первомайської міської територіальної громади, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради.

5.  Відділу муніципальної варти апарату виконавчого комітету міської ради надавати інформацію щодо проведеного обстеження розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на території Первомайської міської територіальної громади першому заступнику міського голови.

                                                                                   термін: щомісяця до 5 числа
                                                                                    місяця наступного за звітним

6. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 12.07.2013 року №311 «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення на території міста Первомайськ ярмаркової діяльності» та рішення виконавчого комітету міської ради від 12.01.2018 року №17 «Про упорядкування розміщення засобів пересувної та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Первомайськ» зі змінами та доповненнями.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Дмитра МАЛІШЕВСЬКОГО.

 

Міський голова                                                                      Олег ДЕМЧЕНКО

 

Додатки

Аналіз регуляторного впливу

Звіт про результати базового відстеження проєкту регуляторного акта

 


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2024