НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення виконкому


№ 377 від 2023-08-11
Про призначення конкурсу з набуття права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади (оприлюднено 17.08.2023 р.)

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від  11.08.2023     377
       м. Первомайськ

 

Про призначення конкурсу з набуття права
на організацію паркування транспортних

засобів на території Первомайської міської
територіальної громади

 

        Керуючись підпунктом 4 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку з закінченням строку дії договору про надання права на організацію паркування транспортних засобів на території м. Первомайськ з фізичною особою – підприємцем Мокряк Оленою Миколаївною та з метою створення конкурентного середовища у сфері організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, виконком міської ради


 ВИРІШИВ:

1. Провести конкурс з набуття права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади 15 вересня 2023 року о 10.00 год..

2. Конкурсному комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу з набуття права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади:

2.1.  в термін до 15 серпня 2023 року опублікувати  оголошення  про проведення конкурсу з набуття права на організацію паркування транспортних засобів у засобах масової інформації;

2.2. організувати проведення конкурсу у відповідності до чинного законодавства України та Положення про проведення конкурсу з набуття права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади.

3. Затвердити розрахунок плати за участь у конкурсі з набуття права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади, що додається.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови  Дмитра МАЛІШЕВСЬКОГО.

 

         Міський голова                                                                                        Олег ДЕМЧЕНКО    


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2024