НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення міської ради


№ 36 від 2023-08-31
Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту «Громада, де зручно всім» на 2022 - 2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26.05.2022 року № 1 (оприлюднено 07.09.2023 р.)

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської      області
  
49 сесія                        VIII скликання
РІШЕННЯ

від  31.08.2023 року № 36
      м. Первомайськ

 

Про внесення змін до Комплексної
програми соціального захисту
«Громада, де зручно всім»
на 2022 - 2025 роки,
затвердженої рішенням міської ради
від 26.05.2022 року № 1

 

       Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР, зі змінами та доповненнями, з метою увічнення пам’яті загиблих (померлих) учасників бойових дій, захисників та захисниць України під час   бойових дій з окупаційними військами російської федерації, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Комплексної програми соціального захисту «Громада, де зручно всім» на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від  26.05.2022 року № 1, а саме:

1.1. У розділі 7. «Напрями діяльності та заходи Програми» Розділу VІ. «Увічнення пам’яті  учасників АТО/ООС, учасників бойових дій з окупаційними військами російської федерації, жертв воєн та політичних репресій» пункт 10 викласти в новій  редакції:

№ з/п

Назва напряму діяльності

 (пріоритетні завдання)

Перелік заходів Програми

Термін виконання заходу

Виконавці

Джерела фінан-сування

Орієн-товні обсяги фінан-сування

Очікуваний результат

1

2

3

4

5

6

7

8

Розділ 7 . Напрями діяльності та заходи Програми

 

РОЗДІЛ  

 

 

Увічнення пам’яті  учасників АТО/ООС, учасників бойових дій з окупаційними військами російської федерації, жертв воєн та політичних репресій

10.Створення місця з увічнення пам’яті загиблих (померлих) (Алея Слави) учасників бойових дій, захисників та захисниць України під час   бойових дій з окупаційними військами російської федерації на кладовищах Первомайської міської територіальної громади, шляхом  виготовлення та встановлення меморіальних дошок, обелісків, надмогильних  пам’ятників та увічнення  на Дошках пам’яті за загиблими.

2023

-

2025

рр.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Управління житлово комунального господарства міської ради,

КП «Комунсервіс»,

управління соціального захисту населення міської ради, фінансове управління міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

У межах затверд-жених лімітів

 

 

 

 

 

 

 

Увічнення пам’яті загиблих (померлих) учасників бойових дій, захисників та захисниць України під час   бойових дій з окупацій-ними військами російської федерації

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

2. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира РЯБЧЕНКА.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров'я, освіти, науки, культури, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, мови, прав національних меншин, гендерної рівності, материнства та дитинства.

 

Міський голова                                                                               Олег ДЕМЧЕНКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2023