НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Розпорядження міського голови


№ 191-р від 2023-09-11
Про виплати щомісячної стипендії сім'ям загиблих та померлих учасників бойових дій на території інших держав, сім'ям загиблих та померлих військовослужбовців, які приймали участь в бойових діях в зоні проведення АТО/ООС або в період проведення бойових дій з окупаційними військами російської федерації (оприлюднено 13.09.2023 р.)

УКРАЇНА
Миколаївська область
ПЕРВОМАЙСЬКИЙ   МІСЬКИЙ   ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  _11.09.2023      191-р
     м. Первомайськ

 

Про виплати щомісячної стипендії сім'ям
загиблих та померлих учасників бойових дій
на території інших держав, сім'ям загиблих та
померлих військовослужбовців, які приймали
участь в бойових діях в зоні проведення АТО/ООС
або в період проведення бойових дій з окупаційними
військами російської федерації

 

           Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України від 21.05.1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами та доповненнями, Додатку 2 до рішення Первомайської міської ради від 26.05.2022 року №1 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту «Громада, де зручно всім» на 2022-2025 роки» зі змінами, з метою надання фінансової підтримки сім'ям загиблих та померлих учасників бойових дій на території інших держав, сім'ям загиблих та померлих військовослужбовців, які приймали участь в бойових діях в зоні проведення АТО/ООС або в період проведення бойових дій з окупаційними військами російської федерації

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ :

1. Затвердити список сімей загиблих та померлих учасників бойових дій на території інших держав, сімей загиблих та померлих військовослужбовців, які приймали участь в бойових діях в зоні проведення АТО/ООС або в період проведення бойових дій з окупаційними військами російської федерації для проведення виплати щомісячної стипендії за рахунок коштів з місцевого бюджету за вересень 2023 року (згідно з додатком).

2. Фінансовому управлінню міської ради (ШУГУРОВ) профінансувати  видатки в сумі 234000,00 (двісті тридцять чотири тисячі) грн. за рахунок коштів, передбачених в місцевому бюджеті на проведення виплати щомісячної стипендії сім'ям загиблих та померлих учасників бойових дій на території інших держав, сім'ям загиблих та померлих військовослужбовців, які приймали участь в бойових діях в зоні проведення АТО/ООС або в період проведення бойових дій з окупаційними військами російської федерації.

3. Управлінню соціального захисту населення міської ради (КОЛЕСНІЧЕНКО) виплатити щомісячну стипендію згідно списку, що додається.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                        Олег ДЕМЧЕНКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2023