НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Проекти рішень міської ради


від 2023-09-15
Про внесення змін до Переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди яких виставляється для продажу на земельних торгах, окремими лотами, затвердженого рішенням міської ради від 25.02.2011 року № 28

ПРОЄКТ

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
Миколаївської      області
______________ сесія                        _____________ скликання

РІШЕННЯ

__.____._____  року  № ___
      м. Первомайськ

             

Про внесення змін до Переліку земельних
ділянок несільськогосподарського призначення,
право оренди яких виставляється для  продажу
на земельних торгах, окремими лотами,
затвердженого рішенням міської ради
від 25.02.2011 року № 28    

 

       Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР зі змінами та доповненнями, статей 134-137 Земельного Кодексу України від 25.10.2001 року № 2768-ІІІ  зі змінами та доповненнями, з метою забезпечення ефективного використання земель та залучення додаткових коштів до бюджету міської      територіальної громади для реалізації програм соціально – економічного розвитку,  розглянувши заяви громадян, міська  рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до Переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди яких виставляється для  продажу на земельних торгах, окремими лотами, затвердженого рішенням міської ради від 25.02.2011 року № 28 «Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу або  право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах», доповнивши його новими земельними ділянками, згідно з Додатком.

2.  Надати дозвіл управлінню комунальної власності та земельних відносин Первомайської міської ради  виступити організатором з підготовки лотів до продажу права оренди на земельних торгах, зокрема на розроблення та затвердження в установленому законодавством порядку документацій  із  землеустрою  щодо  відведення  земельних ділянок,  зазначених у Додатку до рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань містобудування, архітектури, кадастру, власності, приватизації, земельних відносин та планування територій.

 

Міський голова                                                                        Олег ДЕМЧЕНКО

 

Яна Петрова  7 52 99

 


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2023