НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення виконкому


№ 451 від 2023-09-15
Про утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Первомайської міської ради (оприлюднено 19.09.2023 р.)

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

15.09.2023                      451
           м. Первомайськ

 

Про утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Первомайської міської ради

 

 

      Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР, зі змінами та доповненнями, Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» від 04 серпня 2023 р. № 812, розпорядження начальника Первомайської районної військової адміністрації «Про утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Первомайській районній військовій адміністрації» від 29.08.2023 року № 78-р/в, з метою вирішення питань внутрішньо переміщених осіб, виконавчий комітет міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

1. Утворити Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

2. Затвердити  Положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Первомайської міської ради (далі – Положення), що додається.

3. Уповноважити начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради (КОЛЕСНІЧЕНКО) на приймання та узагальнення поданих кандидатами документів та пропозицій щодо персонального складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

4. Уповноваженій особі (КОЛЕСНІЧЕНКО) підготувати та подати на погодження міському голові пропозиції щодо персонального складу Ради відповідно до вимог вище затвердженого Положення.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира РЯБЧЕНКА.                                

 

Міський голова                                                                               Олег ДЕМЧЕНКО


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2023