НОРМАТИВНІ АКТИ
ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА
ВИКОНКОМУ
 
Рішення виконкому


№ 458 від 2023-09-25
Про відзначення Дня села Чаусове-2 (оприлюднено 27.09.2023)

ПЕРВОМАЙСЬКА  МІСЬКА  РАДА
Миколаївської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від   25.09.2023       458
м. Первомайськ

Про відзначення 
Дня села Чаусове-2 

Відповідно до підпункту 3 пункту «а» статті 28  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  від 21 травня 1997 року №280/97-ВР зі змінами та доповненнями та  рішення міської ради від 28.01.2021 р. № 60 «Про затвердження Програми «Наша громада: її події, свята, трудові будні» на 2021-2024 роки»,  яка  фінансується в 2023 році з міського бюджету з метою належного  відзначення Дня села Чаусове-2, виконавчий комітет Первомайської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Фінансовому управлінню міської ради (ШУГУРОВ) профінансувати виконавчий комітет міської ради за рахунок коштів, передбачених у місцевому бюджеті на Програму «Наша громада: її події, свята, трудові будні» згідно з кошторисом витрат, пов’язаних з відзначенням Дня села Чаусове-2 (Додаток).

2. Контроль за виконанням  рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира РЯБЧЕНКА.     

Міський голова                                                                           Олег ДЕМЧЕНКО

                                       


Розробка та підтримка сайта: PervoSOFT
©2026